Dijital Baskı

Dijital baskı, bilgisayarda hazırlanmış olan tasarımların basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı teknolojinin imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. Yenilikleri takip eden, kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri üretiyoruz.

Dijital baskı size pek çok açıdan avantajlar sağlar tercihinizi yaparken dezavantajların farkında olmalısınız. Dijital baskının avantajlı durumları baskı adedi, baskı türü, tasarım esnekliği, beklenen baskı kalitesine göre değişiklik gösterir.

svg-vivus
svg-vivus

Dermen’de dijital baskı tercihi ürün ve adet göz önünde bulundurularak yapılır. Ancak maliyet ve kalite göz önünde bulundurulduğunda, müşterilere hem daha uygun hem kaliteli fiyatlarda baskı ürünlerini sunmak için genellikle ofset baskı tercih edilir.

Dermen olarak Türkiye’nin her yerine baskı malzemeleri ulaştırdığımızdan, tek seferde yapılan baskı adetleri de oldukça fazladır. Bu da hem kalitenin yükselmesine, hem de en uygun fiyatların Dermen tarafından verilebilmesini sağlar.

Teknolojinin geliştiği dünyamızda matbaacılık sektörünün de bu değişime ayak uydurması kaçınılmaz. Geçtiğimiz yıllarda dijital baskı da önemli adımlar atıldı ve hala atılmaya devam ediyor.

Bu değişimlerle pek çok baskı ürünü için dijital baskı kullanımı daha avantajlı olmaya başlıyor. Tabi bu değişiklikler hala birçok baskı ürünü için ofset baskının önüne geçebilmiş değil.

svg-vivus